Przejdź do treści

lek. Dominik Mocny

SPECJALIZACJA:

Dermatologia

NOTKA BIOGRAFICZNA:

Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. Absolwent wydziału wojskowo – lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, w dalszym ciągu pozostaje w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizował w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno – Wenerologicznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, zakończone egzaminem w kwietniu 2017 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz uczestnik licznych konferencji w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.

Od kilku lat w codziennej pracy zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także narządów wewnętrznych. Do głównych zainteresowań zawodowych lekarza Dominika Mocnego zaliczają się diagnostyka znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka oraz diagnostyka i leczenie trądziku.

W swojej praktyce przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci w każdym wieku.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI:

Wykonuje wiele zabiegów z zakresu dermatochirurgii, takich jak: usuwanie znamion, krioterapia, elektrokoagulacja, laseroterapia oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię, zabiegi z użyciem wypełniaczy oraz botoksu.

Skip to content