Przejdź do treści

lek. Dominik Mocny

SPECJALIZACJA:

Dermatologia

NOTKA BIOGRAFICZNA:

Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończył wydział wojskowo-lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, pozostając do chwili obecnej w czynnej służbie wojskowej. Szkolenie specjalizacyjne realizował w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny złożył w kwietniu 2017 roku.
Od kilku lat w codziennej pracy zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób skóry, a także chorób narządów płciowych.
Do  głównych zainteresowań zawodowych lek. Mocnego można zaliczyć diagnostykę znamion melanocytowych, wczesne wykrywanie czerniaka skóry oraz diagnostyka i leczenie trądziku.
Wykonuje wiele zabiegów z zakresu dermatochirurgii, takich jak: usuwanie znamion, elektrokoagulacja, krioterapia, laseroterapia oraz  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej  mezoterapia  oraz zabiegi z użyciem wypełniaczy oraz  botoksu. 
Jest członkiem  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczył w wielu konferencji krajowych w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.
Aktualnie pracuje w Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4WSK i poradniach dermatologicznych, przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Skip to content